Yeraltı - Yerüstü Çöp Konteyner Sistemleri
  
 
   
 
Firmamız
Atık yönetimi ve Transfer Sistemleri çözümlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde uzmanlaşan, yeraltı çöp konteyner sistemlerini Türkiye’de ilk olarak üreten firmamız, 2008 yılında kurulmuş olup 10,000 m3 alanda 7,000 m3 kapalı 50 kişi lik deneyimli elemanlarıyla yer altı konteyner ve araç üstü ekipman üretimini gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.
Profilimiz
Faaliyet alanlarımızın tamamında deneyimli profosyonel kadromuz ile hizmet verilmektedir .yeraltı ve yer üstü konteyner,geri dönüş konteyner, tıbbi atık ,araç üstü ekipman konusunda çevreye kaliteden ödün vermemeye kararlı her türlü detayı sizin adınıza düşünerek en doğru yanıta ulaşabilmek en büyük hedeflerimizdendir.koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini bir görev kabul etmiş olan firmamız ve profesyonel kadrosu tamamen müşteri ve kalite odaklı yönetilmektedir.
Amacımız
Çöp atıklarının bünyesinde bulunan sıvı maddelerin sızıntı yolu ile çevreye pis koku ve bakteri yayarak insan sağlığına ve doğaya zarar vermesinin önlenmesinde, hayvanların ve haşaratın çöp üzerinde toplanmalarını ve konteyner karıştırılmasının engellenmesinde, çöp konteynerlerinin yaşam alanlarındaki görsel ve iç karartıcı kirliliğini tamamen ortadan kaldırıp yaşam alanlarımızın daha güzel ve yaşanılır olmasını sağlamak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim, sürekli yenilik, sınırsız servis hizmetini prensip edinerek yola çıktık.

Konmetal 1 kişi ile çöplerin toplanması yakıt iş gücü tasarrufu sağlayarak atık toplama maliyetini ekonomik rakamlara çekmektedir.

Konmetal terör olaylarında bombalı saldırılarda yeraltında olması sebebiyle patlamalarda olası can ve mal kaybını en aza indirmesini sağlamaktadır.

Konmetal sadece araç yolu kenarına değil, iç kesimlerdeki yürüme yolları, park yeşil alanları içlerine, özel sitelerde site duvar iç bölgeleri gibi muhtelif bölgelerde rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Konmetal sisteminin çöpü yer altında depolaması, yeraltının serin olması sayesinde atıkların içerisindeki bakterilerin çoğalmasının yavaşlaması nedeniyle, koku sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Konmetal çağdaş kentlerin ihtiyacı olup farklı tasarımlarıyla şehir mobilyası görüntüsü, hijyenik, çevreci ve ekonomik olması daha modern profesyonel bir katı atık yönetimi sağlar.
Vizyonumuz
Çevre kirliliği, karşılaşılan en büyük çevre sorunları arasındadır. Unutmayalım! Henüz vakit geçmeden, çevre adına atılacak her adım, geleceğimizin garantisi olacaktır. Aktif deneyimli, sağlıklı düşünen profosyenel kadromuz, tüm hizmetlerimizin çerçevesinde sizler adına en iyi neticeyi elde edebilmek için. Sınırsız bir azimle çalış maktadadır. Gerçekleştirdiğimiz olumlu neticeler ve müşteri memnuniyetleri, başarılarımıza ışık tutmaktadır.